Maskiner og utstyr

Vi har en moderne og variert maskinpark med nødvendig utstyr for å kunne utføre våre oppdrag til det beste for våre kunder og oppdragsgivere.

  • Gravemaskiner
  • GravemaskinerTypeModellTonn
    BeltemaskinVolvo EC 20 E20232
    BeltemaskinVolvo EC 60 E20216
    BeltemaskinVolvo EC 140 EL202115
    BeltemaskinVolvo EC 140 EL201816
    HjulmaskinVolvo EW 160 E202118
    HjulmaskinVolvo EW 160 E202318
    BeltemaskinVolvo EC 200 E202323
    BeltemaskinVolvo EC 220 EL201823
    BeltemaskinVolvo EC 250 E202327
    BeltemaskinVolvo EC 250 EL201827
    BeltemaskinVolvo EC 250 EL202027
    BeltemaskinVolvo EC 300 EL201432
    BeltemaskinVolvo EC 300 EL201830
    BeltemaskinVolvo EC 300 EL202030
    BeltemaskinVolvo EC 350 E202338
    BeltemaskinVolvo EC 380 EL201643
    BeltemaskinVolvo EC 550 EL202256
    BeltemaskinLiebherr 956201858
  • Hjullastere
  • HjullastereTypeModellTonn
    HjullasterVolvo L 25 B20074.5
    HjullasterVolvo L 70 H201713
    HjullasterVolvo L 110 F200921
    HjullasterVolvo L 110 H201521
    HjullasterVolvo L 150 H202026
  • Dumpere
  • DumpereTypeModellTonn
    DumperVolvo A-25G201819
    DumperVolvo A-30G202223
    DumperVolvo A-30G202223
    DumperVolvo A-30G202223
  • Bulldoser
  • BulldoserTypeModellTonn
    BulldoserLiebherr 736201826
    BulldoserLiebherr PR 756202241
  • Veghøvler
  • VeihøvlerTypeModell
    VeihøvelLaser-Grader 1062018
    VeihøvelVolvo G930B2013
  • Vals
  • ValsTypeModellTonn
    TandemvalsDynapack20121.2
    ValsBomag198812
    ValsVolvo SD 135B201614
    ValsVolvo SD 160B201817
    ValsVolvo SD 160B202217
  • Borerigger
  • BoreriggerTypeModellTonn
    BoreriggEpiroc T40202416
    BoreriggEpiroc T40202416
    BoreriggEpiroc T40202016
    BoreriggEpiroc T40201916
    BoreriggEpiroc T40201916
    BoreriggEpiroc T30201910
  • Lastebiler
  • LastebilerTypeModell
    Lastebil med div. hengereScania R 580 8×42018
    Lastebil med div. hengereScania R 580 8×42018
    Lastebil med div. hengereScania R 6602022
    Lastebil med krokløft og div. hengereScania R 6602022
    Trekkvogn med div. hengereScania R 7302016
    Trekkvogn med div. hengereScania R 7302018
    Tungtrekker med brønnhengerScania R 7702024
  • Knuse og sikteverk
  • Knuse og sikteverkTypeModell
    KnuseverkMETSO LT 1062021
    SikteverkKEESTRACK K62022
  • Annet utstyr
  • Annet utstyrTypeModell
    TraktorJohn Deere 6155 M2018
    HydraulhammerAtlas Copco 25002000
    HydraulhammerAtlas Copco 17002013
    HydraulhammerAtlas Copco 36002016
    HydraulhammerEpiroc 522018
    HydraulhammerAtlas Copco 25002020
    Gysepumpe dieseldrevetPutzmeister2023
    TinerHeatWork2014
    TinerHeatWork2022
    TruckMitsubishi FD 402007
    TruckToyota 7 FDF 302007
    BåtPolarcirkel 6602007
    Sveisemaskin for speilsveisKapasitet: 90-315 mm2003
    Ekstruder sveisemaskin
    Magnet Gauss Magnetic HM 1252023
    Asfaltfres KEMROC EX 60 HD2023
    BetongknuserMBI RP-30-IT2023
    Kompressorer og håndholdt boreutstyr
    Strømaggregater
    Grøftekasser
    Spuntutstyr for gravemaskin
    Komprimeringsplater
    Lasere
    GPS-utstyr og maskinstyring
    Lensepumper
    Feiekost
    Firmabiler og tilhengere
Noe du lurer på? Kontakt oss i dag